12 липня 2013, 21:03

У столиці під Святошинським РВВС відбувається масова бійка (ФОТО)

Люди зносять огорожу. Міліція використовує сльозогінний газ.

Працівники ринку, що прийшли вимагати покарання міліціянта, що побив дівчину, активістку громадської організації КУПР, почали штурм рай управління.

Як пише Андрей Шереметьев на своїй сторінці в соціальній мережі ВКонтакте «відбувається масова бійка. Люди зносять огорожу. Міліція використовує сльозогінний газ.В бійку вступили також близько сотні беркутівців». 

«Керівництво Святошинського РВ ГУ МВС Києва назвало прізвище кривдника активістки КУПРу. Ним виявився старший лейтенант міліції Андрій Ганнисик», - повідомляє громадський діяч Олександр Данилюк на свій сторинці в Facebook.

Раніше повідомлялось, що у Києві під час акції протесту біля ринку на вул. Зодчих міліціонер вдарив кулаком по нирках активістку. Дівчину на ім'я Ірина госпіталізували. Те, що сталося, викликало таке обурення у торговців ринку, що вони гналися за міліціонерами.

У гонитві брало участь до 100 осіб, але міліціонерам вдалося сховатися. Після того близько 50 людей пікетували Святошинський райвідділ міліції на просп. Перемоги, 109, вимагаючи зустрічі з міліціонером, який вдарив дівчину. Двері РВВС біли закриті на замок. Протестуючі встановили два намети біля воріт.

До людей вийшов заступник начальника райвідділу Микола Зева і повідомив, що міліція відмовляється називати ім'я міліціонера, який вдарив дівчину, а також імена міліціонерів, які повинні були чергувати на мітингу на Зодчих.

Пізніше за заявою активістки правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.365 КК України «Перевищення влади або службових повноважень».

«Виробництво відкрито за заявою потерпілої. Діям стража буде дана правова оцінка», - повідомили в міліції.


  •  
    та поділитися у