Активісти організації «Спільна справа» покинули будівлю Міністерства юстиції України. Приблизно о 13:40 до будівлі Мін'юсту підійшла група активістів, які передали наказ звільнити будівлю відомства.

Хоч будівлю Мін'юсту звільнено, його блокування триває досі. За інформацією активістів, наразі у приміщенні Мін'юсту гріються 5 протестувальників, які змінюють активістів «Спільної справи» зовні.

Раніше активісти громадянського руху «Спільна справа», які захопили будівлю Міністерства юстиції України, говорили, що не збираються покидати приміщення відомства. Як повідомив кореспондент радіо «олос Столиці», вхід до будівлі охороняють активісти руху.

Водночас біля центрального входу до відомства вибиті вікна а також висмикнута захисна решітка. З внутрішньої сторони вікна Мін'юсту забарикадовані шафами і стільцями.

Журналістів пропускають тільки до холу міністерства, однак підніматися на інші поверхи не дозволяють: там відпочивають мітингувальники.

При цьому звільняти будівлю Мін'юсту активісти не мають наміру, попри загрозу введення надзвичайного стану.

Раніше повідомлялося, що активісти громадянського руху «Спільна справа» зайняли будівлю Мін'юсту по вулиці Городецького, 13 в неділю ввечері. За словами активістів, держустанову захопили для обігріву та ночівлі активістів.

Тоді лідер «Спільної справи» Олександр Данилюк заявив, що не має наміру звільняти будівлю міністерства, оскільки вважає чинну владу нелегітимною.

Під час телезвернення міністр юстиції Олена Лукаш попросила протестуючих звільнити приміщення, у разі відмови вона збиралася звернутися до РНБО стосовно обговорення питання про введення в країні надзвичайного стану.

Водночас лідер партії УДАР Віталій Кличко зайшов до будівлюі і намагався переконати активістів звільнити захоплене міністерство, проте і його прохання залишилися без відповіді.

Як і раніше заблокованою залишається і будівля Міністерства аграрної політики. Співробітників допускають до кабінетів, тільки щоб забрати особисті речі, повідомили агентству «Інтерфакс» у прес-службі Мінагропроду.

У відомстві підкреслили, що «силове захоплення приміщення Міністерства аграрної політики та продовольства України повністю дестабілізувало його роботу».

Будівлю Міністерства аграрної політики та продовольства України протестуючі зайняли в ніч з 23 на 24 січня. Мінагропрод розташований на центральній вулиці столиці - Хрещатику.